Oferujemy możliwość doboru kolorystyki bezpośrednio pod daną rzecz, którą klient samodzielnie chce odnowić. Wystarczy element auta takich jak b zagłówek, podłokietnik itp., po którym będzie dobierany kolor. Do przesyłki KONIECZNIE proszę wrzucić karteczkę z adresem do wysyłki, telefonem dla przewoźnika i informacją jaki zestaw ma być stworzony, a także dokładny model auta i rocznik ( wybór w zakładce zestawy zrób to sam MINIMALNE  ZAMÓWIENIE ABY STWORZYĆ BARWĘ TO 200 ML FARBY) Po dobraniu barwy, całość jest odsyłana za pobraniem na wskazany adres. Usługa dobrania koloru to koszt 25 zł, który jest doliczany do ceny zestawu i wysyłki. Adres do nas  GUZIK [AULINA POZNAŃSKA 224 87-1OO TORUŃ. Paczka jest odsyłana w przeciągu 15 dni roboczych .

WAŻNE - DOBIERAMY KOLOR TYLKO PO ELEMENTACH AUTA TAKICH JAK ZAGŁOWEK PODŁOKIETNIK, NIE TWORZYMY BARWY PO SKRAWKACH SKÓR. Dopuszcza się odchylenie o jeden ton w górę lub w dół.  

Warto przeczytać : 

Tapicerka skórzana przez cały okres użytkowania zmienia kolor pod wpływem różnych czynników zewnętrznych, a także stosowanych środków do czyszczenia i konserwacji. W efekcie po kilku latach kolor skóry różni się od oryginalnego. Warto wysłać element tapicerki do dobrania rzeczywistego koloru farby. Przed wysłaniem elementu sugerujemy go wyczyścić, aby kolor był bardziej adekwatny do oryginału.

KLIKNIJ W LOGO