Zamsz, Nubuk, Welur, Alcantara Jest 20 produktów.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
 • Wyprzedaż!

  Specjalny barwnik do zamszu i nubuku. Preparat pozwala naprawić zniszczone powierzchnie skóry oraz zmienić kolor z jasnego na ciemny. Podczas barwienia można uzyskać wysoki efekt, bez obawy, że barwnik przeniknie do innych części obuwia. Nie stosować do skór i gładkich. Nawet po długim czasie kolor nie ulega płowieniu i matowieniu. Barwnik...

  19,50 zł 26,00 zł -25%
  Dostępny
 • Wyprzedaż!

  Pasta w płynie BAMA przeznaczona jest do pielęgnacji różnego rodzaju materiałów z ZAMSZU NUBUKU I WELURU. Odświeża kolory,sprawiając, że buty wyglądają jak nowe. Chroni przed brudem i szkodliwym działaniem promieni UV. Jednocześnie zachowuje przewiewność wszystkich materiałów z grupy TEX. Wygodne opakowanie z aplikatorem z gąbki

  13,49 zł 14,99 zł -10%
  Dostępny
 • Wyprzedaż!

  Profesjonalna gumka kostka niemieckiej marki BAMA. Produkt idealnie nadaje się do czyszczenia zamszu nubuku. Skutecznie usuwa plamy, zabrudzenia , wytartemiejsca. używany na sucho nadaje się do każdego rodzaju skóry.

  14,99 zł
  Dostępny
 • Wyprzedaż!

  Preparat w aerozolu do odzieży, obuwia i innych wyrobów ze wszystkich rodzajów skór zamszowych, nubukowych i welurowych. Odświeża kolory, impregnuje i pielęgnuje. Posiada dobre własności koloryzujące. Dostępny jest w wielu, również nietypowych kolorach.

  24,29 zł 26,99 zł -10%
  Dostępny
 • Wyprzedaż!

  Renovator odnawia kolor obuwia oraz artykułów z zamszu, nubuku i tekstyliów. Chroni przed wilgocią i plamami. Odżywia skórę powodując poprawę jej stanu. Nie blokuje przewiewności skóry. Nie stosować do skór syntetycznych, gładkich i lakierowanych. Trwale zmienia kolor. Przed zastosowaniem wypróbować kolor na niewidocznym fragmencie skóry.

  23,39 zł 25,99 zł -10%
  Dostępny
 • Prezentujemy świetnej jakości niemiecki impregnat bama power protector 300 ml. Zapewnia ochronę przed wilgocią, śniegiem i solą. Idealny do stosowania na buty, odzież, torby, torebki, plecaki i inne ze skór. Głównym jego zadaniem jest zabezpieczenie skóry, zamszu, nubuku i tekstyliów. Gwarantuje dobrą...

  24,30 zł 27,00 zł -10%
  Obniżka!
  Dostępny
 • Wyprzedaż!

  Czyścik do zamszu i nubuku znanej niemieckiej marki Bama: - usuwa plamy, wyrównuje powierzchnię skóry - odświeża wygląd butów - gąbka dociera do wszystkich zakamarków - dzięki dużej powierzchni szybko czyści - nie powoduje zarysowań i zadrapań

  13,04 zł 14,49 zł -10%
  Dostępny
 • Pasta w płynie BAMA przeznaczona jest do pielęgnacji różnego rodzaju materiałów z zamszu, nubuku i weluru. Odświeża kolory, sprawiając, że buty wyglądają jak nowe. Chroni przed brudem i szkodliwym działaniem promieni UV. Jednocześnie zachowuje przewiewność wszystkich materiałów z grupy TEX.

  10,79 zł 11,99 zł -10%
  Obniżka!
  Dostępny
 • Wyprzedaż!

  Wysoko zaawansowana ochrona przed nasiąkaniem wodą i brudem oparta o najnowsze nano-technologie. Przeznaczona do skór gładkich, nubuckowych, zamszowych oraz tekstyliów. Nie używać do skór lakierowanych i syntetycznych. Preparat nie tylko zapobiega absorpcji wilgoci, ale także znacznie ogranicza brudzenie się materiałów...

  29,75 zł 35,00 zł -15%
  Dostępny
 • Środek głęboko odżywiający i odświeżający, idealny do pielęgnacji nubuku, zamszu, weluru – tak obuwia, jak też innych wyrobów galanteryjnych. Przywraca mocny, żywy kolor, „ustawia” włos nubuku. Częściowo zabezpiecza przed działaniem słońca i wody. Występuje w wersji bezbarwnej i w wielu kolorach.

  31,49 zł 34,99 zł -10%
  Obniżka!
  Dostępny
 • Kostka przeznaczona jest do obuwia ze skóry zamszowej i nubuku. Kostka jest specjalnie zaprojektowana i wdrożona do pielęgnacji skór zamszowych (zamsz, welur, skóra welurowa, suede) i skór nubukowych (nubuck, nubuk)

  11,47 zł 12,74 zł -10%
  Obniżka!
  Dostępny
 • Preparat czyszczący w płynie, przeznaczony do wszystkich rodzajów skór, bezwonny. Polecany zwłaszcza do usuwania zabrudzeń z zamszu i nubuku. Znakomicie usuwa trudne plamy. Po użyciu zaleca się stosowanie produktu Cocciné, właściwego dla danego typu skóry.

  14,84 zł 16,49 zł -10%
  Obniżka!
  Dostępny
 • Pianka czyszcząca, przeznaczona do obuwia wykonanego ze wszystkich rodzajów skór, tekstyliów oraz zamszu i nubuku. Bardzo wydajna, zapewnia szybki efekt. Niezbędna do czyszczenia obuwia mocno zabrudzonego lub podłuższej przerwie w używaniu.

  13,94 zł 15,49 zł -10%
  Obniżka!
  Dostępny
 • Płynny roztwór mydlany do czyszczenia zamszu i nubuku. Można stosować do wszystkich kolorów skóry. Specjalna konstrukcja gąbki pozwala na dokładne czyszczenie.

  23,39 zł 25,99 zł -10%
  Obniżka!
  Dostępny
 • Wyprzedaż!

  PORĘCZNA SZCZOTKA DO CZYSZCZENIA ZAMSZU NUBUKU WELURU I ALCANTARY DŁUGOŚĆ AŻ 12 CM.

  26,98 zł 29,98 zł -10%
  Dostępny
 • Dwustronna szczotka (guma oraz drut mosiężny i włosie nylonowe) do czyszczenia obuwia zamszowego i nubukowego. Rączka plastikowa.

  13,49 zł 14,99 zł -10%
  Obniżka!
  Dostępny
 • Pianka do czyszczenia zamszu, nubuku, tekstyliów, skóry zwykłej oraz natłuszczonej. Odpowiednia do odzieży trekkingowej i z membraną klimatyczną. Zachowuje miękkość skóry i utrzymuje jej właściwości oddechowe. Usuwa brud, plamy po soli oraz inne zabrudzenia dające się wyczyścić bez użycia rozpuszczalników. Odświeża kolory i pielęgnuje skórę.

  12,58 zł 13,98 zł -10%
  Obniżka!
  Dostępny
 • Wysoko zaawansowana ochrona przed nasiąkaniem wodą i brudem oparta o najnowsze nano-technologie.  Pojemność 200ml

  19,78 zł 21,98 zł -10%
  Obniżka!
  Dostępny
 • Specjalny środek impregnujący, który chroni obuwie oraz odzież przed przenikaniem wilgoci i plamami. 

  13,93 zł 15,48 zł -10%
  Obniżka!
  Dostępny
 • Specjalny barwnik do zamszu i nubuku. Preparat pozwala naprawić zniszczone powierzchnie skóry oraz zmienić kolor z jasnego na ciemny.

  68,38 zł 75,98 zł -10%
  Obniżka!
  Dostępny
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów