Zamsz, Nubuk, Welur, Alcantara Jest 21 produktów.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
  • Wyprzedaż!

    Specjalny barwnik do zamszu i nubuku. Preparat pozwala naprawić zniszczone powierzchnie skóry oraz zmienić kolor z jasnego na ciemny. Podczas barwienia można uzyskać wysoki efekt, bez obawy, że barwnik przeniknie do innych części obuwia. Nie stosować do skór i gładkich. Nawet po długim czasie kolor nie ulega płowieniu i matowieniu. Barwnik...

    10,49 zł 13,99 zł -25%
    Dostępny
  • Wyprzedaż!

    Pasta w płynie BAMA przeznaczona jest do pielęgnacji różnego rodzaju materiałów z ZAMSZU NUBUKU I WELURU. Odświeża kolory,sprawiając, że buty wyglądają jak nowe. Chroni przed brudem i szkodliwym działaniem promieni UV. Jednocześnie zachowuje przewiewność wszystkich materiałów z grupy TEX. Wygodne opakowanie z aplikatorem z gąbki

    11,69 zł 12,99 zł -10%
    Dostępny
  • Wyprzedaż!

    Profesjonalna gumka kostka niemieckiej marki BAMA. Produkt idealnie nadaje się do czyszczenia zamszu nubuku. Skutecznie usuwa plamy, zabrudzenia , wytartemiejsca. używany na sucho nadaje się do każdego rodzaju skóry.

    10,29 zł
    Dostępny
  • Wyprzedaż!

    Preparat w aerozolu do odzieży, obuwia i innych wyrobów ze wszystkich rodzajów skór zamszowych, nubukowych i welurowych. Odświeża kolory, impregnuje i pielęgnuje. Posiada dobre własności koloryzujące. Dostępny jest w wielu, również nietypowych kolorach.

    14,57 zł 16,19 zł -10%
    Dostępny
  • Wyprzedaż!

    Renovator odnawia kolor obuwia oraz artykułów z zamszu, nubuku i tekstyliów. Chroni przed wilgocią i plamami. Odżywia skórę powodując poprawę jej stanu. Nie blokuje przewiewności skóry. Nie stosować do skór syntetycznych, gładkich i lakierowanych. Trwale zmienia kolor. Przed zastosowaniem wypróbować kolor na niewidocznym fragmencie skóry.

    15,29 zł 16,99 zł -10%
    Dostępny
  • Prezentujemy świetnej jakości niemiecki impregnat bama power protector 300 ml. Zapewnia ochronę przed wilgocią, śniegiem i solą. Idealny do stosowania na buty, odzież, torby, torebki, plecaki i inne ze skór. Głównym jego zadaniem jest zabezpieczenie skóry, zamszu, nubuku i tekstyliów. Gwarantuje dobrą...

    16,73 zł 18,59 zł -10%
    Obniżka!
    Dostępny
  • Wyprzedaż!

    Czyścik do zamszu i nubuku znanej niemieckiej marki Bama: - usuwa plamy, wyrównuje powierzchnię skóry - odświeża wygląd butów - gąbka dociera do wszystkich zakamarków - dzięki dużej powierzchni szybko czyści - nie powoduje zarysowań i zadrapań

    12,14 zł 13,49 zł -10%
    Dostępny
  • Pasta w płynie BAMA przeznaczona jest do pielęgnacji różnego rodzaju materiałów z zamszu, nubuku i weluru. Odświeża kolory, sprawiając, że buty wyglądają jak nowe. Chroni przed brudem i szkodliwym działaniem promieni UV. Jednocześnie zachowuje przewiewność wszystkich materiałów z grupy TEX.

    10,79 zł 11,99 zł -10%
    Obniżka!
    Dostępny
  • Wyprzedaż!

    Wysoko zaawansowana ochrona przed nasiąkaniem wodą i brudem oparta o najnowsze nano-technologie. Przeznaczona do skór gładkich, nubuckowych, zamszowych oraz tekstyliów. Nie używać do skór lakierowanych i syntetycznych. Preparat nie tylko zapobiega absorpcji wilgoci, ale także znacznie ogranicza brudzenie się materiałów...

    25,15 zł 29,59 zł -15%
    Dostępny
  • Środek głęboko odżywiający i odświeżający, idealny do pielęgnacji nubuku, zamszu, weluru – tak obuwia, jak też innych wyrobów galanteryjnych. Przywraca mocny, żywy kolor, „ustawia” włos nubuku. Częściowo zabezpiecza przed działaniem słońca i wody. Występuje w wersji bezbarwnej i w wielu kolorach.

    12,41 zł 13,79 zł -10%
    Obniżka!
    Dostępny
  • Wyprzedaż!

    Specjalna szczoteczka do czyszczenia i odnawiania przedmiotów ze skór zamszowych i nubuku. Wygodna i skuteczna. Zawiera nylonową stronę, gumkę oraz szczoteczkę miedziano-nylonową. Nowość na polskim rynku.

    15,29 zł 16,99 zł -10%
    Dostępny
  • Kostka przeznaczona jest do obuwia ze skóry zamszowej i nubuku. Kostka jest specjalnie zaprojektowana i wdrożona do pielęgnacji skór zamszowych (zamsz, welur, skóra welurowa, suede) i skór nubukowych (nubuck, nubuk)

    7,87 zł 8,74 zł -10%
    Obniżka!
    Dostępny
  • Preparat czyszczący w płynie, przeznaczony do wszystkich rodzajów skór, bezwonny. Polecany zwłaszcza do usuwania zabrudzeń z zamszu i nubuku. Znakomicie usuwa trudne plamy. Po użyciu zaleca się stosowanie produktu Cocciné, właściwego dla danego typu skóry.

    12,14 zł 13,49 zł -10%
    Obniżka!
    Dostępny
  • Pianka czyszcząca, przeznaczona do obuwia wykonanego ze wszystkich rodzajów skór, tekstyliów oraz zamszu i nubuku. Bardzo wydajna, zapewnia szybki efekt. Niezbędna do czyszczenia obuwia mocno zabrudzonego lub podłuższej przerwie w używaniu.

    13,04 zł 14,49 zł -10%
    Obniżka!
    Dostępny
  • Płynny roztwór mydlany do czyszczenia zamszu i nubuku. Można stosować do wszystkich kolorów skóry. Specjalna konstrukcja gąbki pozwala na dokładne czyszczenie.

    9,89 zł 10,99 zł -10%
    Obniżka!
    Dostępny
  • Wyprzedaż!

    PORĘCZNA SZCZOTKA DO CZYSZCZENIA ZAMSZU NUBUKU WELURU I ALCANTARY DŁUGOŚĆ AŻ 12 CM.

    13,48 zł 14,98 zł -10%
    Dostępny
  • Dwustronna szczotka (guma oraz drut mosiężny i włosie nylonowe) do czyszczenia obuwia zamszowego i nubukowego. Rączka plastikowa.

    8,99 zł 9,99 zł -10%
    Obniżka!
    Dostępny
  • Pianka do czyszczenia zamszu, nubuku, tekstyliów, skóry zwykłej oraz natłuszczonej. Odpowiednia do odzieży trekkingowej i z membraną klimatyczną. Zachowuje miękkość skóry i utrzymuje jej właściwości oddechowe. Usuwa brud, plamy po soli oraz inne zabrudzenia dające się wyczyścić bez użycia rozpuszczalników. Odświeża kolory i pielęgnuje skórę.

    12,58 zł 13,98 zł -10%
    Obniżka!
    Dostępny
  • Wysoko zaawansowana ochrona przed nasiąkaniem wodą i brudem oparta o najnowsze nano-technologie.  Pojemność 200ml

    19,78 zł 21,98 zł -10%
    Obniżka!
    Dostępny
  • Specjalny środek impregnujący, który chroni obuwie oraz odzież przed przenikaniem wilgoci i plamami. 

    13,93 zł 15,48 zł -10%
    Obniżka!
    Dostępny
  • Specjalny barwnik do zamszu i nubuku. Preparat pozwala naprawić zniszczone powierzchnie skóry oraz zmienić kolor z jasnego na ciemny.

    41,38 zł 45,98 zł -10%
    Obniżka!
    Dostępny
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów