Sięgając wstecz do roku 2009 początek naszej działalności był spontaniczny, powodowany miłością do motoryzacji, ale u jego podstaw leżał również trywialny wydawałoby się, jednak zarazem niełatwy do rozwiązania problem zniszczonych skór tapicerki samochodowej. Z początku jedynym sposobem zaradzenia temu problemowi jaki przychodził na myśl było po prostu obszycie zniszczonych elementów nową skórą – rozwiązanie nieefektywne, kosztowne (stare, zniszczone elementy zostałyby po prostu wyrzucone na śmietnik), poza tym nie ekologiczne, a na domiar złego nowo założone elementy zawsze różniłyby się od oryginalnej tapicerki.

Zgłębiając temat nabyliśmy wiedzę  o istnieniu specjalnych farb i środków chemicznych przeznaczonych właśnie do renowacji m.in. skóry samochodowej. Zamówiwszy jedną sztukę na próbę, zastosowanie owej farby na wspomnianych wcześniej, zniszczonych elementach tapicerki dało rezultaty dalece przewyższające oczekiwania, do tego kosztem dziesięciokrotnie niższym niż prosta wymiana skóry na nową.

Nie widząc w owym czasie na rynku żadnych alternatyw wobec nieefektywnego obszywania skórą, zdecydowaliśmy  się wprowadzić innowacyjną ofertę profesjonalnych środków przeznaczonych do renowacji skór, a dokładniej zestawów z rodzaju „zrób to sam”, w których klient otrzymuje wszelkie potrzebne składniki do przeprowadzenia samodzielnej renowacji bardzo niskim nakładem kosztów.

W ciągu krótkiego czas staliśmy się liderem sprzedaży na portalu Allegro, handel objął cały kraj, zaś zapytania zaczęły napływać nawet z zagranicy. Obecnie  dzięki zdobytemu doświadczeniu posiadamy wiedzę (know how), pozwalającą na tworzenie własnych (co ważne ekologicznych, bo stworzonych na bazie wody) farb z przeznaczeniem do skór marki Guzik Renowacja Skór.

Nasza firma kompleksowo zajmuje się także usługą renowacji skór, gdzie oferujemy najniższe ceny na rynku ogólnopolskim.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą dotyczącą profesjonalnych środków do renowacji skór, butów, obuwia, mebli, tapicerki i wszelkich wyrobów ze skór licowych gładkich, zamszowych nubukowych i innych tekstyliów.