REGULAMIN SKLEPU WWW.RENOWACJASKOR.PL
1.Towar pochodzi z legalnego i sprawdzonego źródła, bez jakichkolwiek wad.
2. Prowadzimy działalność gospodarczą pod firmą "PAULINA GUZIK AUTODETAILING", formą opodatkowania jest ryczałt,  dlatego wystawiamy rachunki dla klientów na życzenie. Wpis jest widoczny dla każdego w CEIDG. 

3.Dane do konta na które następują wszystkie wpłaty z prowadzonej działalności: PAULINA GUZIK AUTODETAILING KOZACKA 32/8 87-100 TORUŃ MBANK 09114020040000310271995718
4.Wysyłki są prowadzone  w dni powszednie. Towar jest wysyłany po wpłacie należności, lub określeniu przesyłki  w ciągu 4 dni roboczych.  Po  wysłaniu towaru każdy klient dostaje informacje o wysyłce w wiadomości e-mail.
5.Zastrzegamy, iż w sytuacjach niezależnych od nas (pogoda, praca poczty, kurierów lub opóźniona dostawa do nas towaru) wysyłka trwa  max 8 dni roboczych od wpłynięcia pieniędzy na nasze konto. Koszt wysyłki każdego rodzaju jest podany w aukcji wyraźnie, nie wynosi ani więcej ani mniej. Każda darmowa  przesyła z promocji następuje listem poleconym ekonomicznym po przedpłacie.
6.Oferujmy przesyłki pocztą polską i firma kurierska DPD.
7.Po zakupie towaru czekamy na wpłatę do 7 dni. 
8.Przesyłki rejestrowane zagubione przez pocztę (po uwzględnianiu reklamacji na poczcie polskiej która ma do 30 dni na odpowiedź) lub zniszczone, są wysyłane ponownie na nasz koszt - WYSYŁKA OD NAS ZAWSZE LISTEM POLECONYM EKONOMICZNYM. Wysyłamy każdy składnik który ulegnie ewentualnym zniszczeniom z winy poczty. Klient który nie odbiera przesyłki pobraniowej jest zobowiązany do zwrócenia kosztów wysyłki w obie strony, które poniósł sprzedawca, a do tego czasu towar leży w siedzibie. Tak samo gdy klient nie odbiera przesyłek poleconych, gdy przychodzi do nas zwrot musimy uiszczać dodatkową opłatę. Wtedy klient jest zobowiązany zwrócić dodatkową opłatę za zwrot i opłacić kolejną wysyłkę, inaczej paczka leży u nas.
9. Przedmioty kupione możesz zwrócić. Poinformuj nas  poprzez e-mail, o odstąpieniu od umowy w drodze oficjalnego oświadczenie o odstąpieniu od umowy. WZÓR PODANY NA DOLE DO POBRANIA). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru. Od daty oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca wypłaca Ci pieniądze w ciągu 14 dni od otrzymania przez niego towaru. Koszt przesyłki zwrotnej stoi po stronie kupującego. Zwrot następuje po otrzymaniu z powrotem towaru, brak możliwości wysłania do nas paczki  pobraniowej. Kwota zwrotna wpływa na rachunek klienta, który podaje go w mailu i informacji z odstąpieniem od umowy. Nie ponosimy odpowiedzialności za to jaki kolor klient wybierze, ale dajemy możliwość wymiany koloru na inny, koszt przesyłki stoi po stronie kupującego.

WAŻNE 

  • Jeżeli konsument wybrał sposób dostawy Produktu inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w ofercie, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów (przykładowo jeżeli konsument zamiast przesyłki pocztowej wybrał droższą kurierską lub priorytetową , to Sprzedawca nie zwraca różnicy między tymi dwoma przesyłkami).
  • Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu (czyli koszt odesłania Produktu do Sprzedawcy), chyba że Sprzedawca nie godzi się ich ponosić.     

PRZY BRAKU INFORMACJI O KOLORZE W FORMULARZU WYSYŁANY KOLOR CZARNY AUTOMATYCZNIE.
10.  Złożenie zamówienia w sklepie jest równoznaczne z akceptacją przez Kupującego postanowień niniejszego Regulaminu.
11. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się obowiązujące przepisy prawa w tym Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy z dnia 2.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY